Apie mus

Viešoji įstaiga LIESL

Nuo 2011 metų, sėkmingai savo veiklą vykdanti, socialines paslaugas teikianti įmonė, kurios specializacija yra senyvo amžiaus žmonių priežiūra namuose. Dauguma mūsų klientų yra Vokietijos piliečiai, tad mūsų darbuotojai yra darbinami Lietuvoje ir siunčiami į komandiruotę senjorų priežiūrai Vokietijoje. Mūsų atstovai bei partneriai Vokietijoje palaiko nuolatinį ryšį su mūsų darbuotojais ir šeimomis, tad bet kokie iškilę klausimai sprendžiami nedelsiant ir labai operatyviai.

Mūsų partneriai yra patikrinti ir patikimi, įsikūrę visoje Vokietijoje.  Didžioji dauguma šiuose regionuose: Frankfurto, Bremeno, Hamburgo, Stutgarto, Kiolno.

Mes padedame suorganizuoti transportą iki darbo vietos Vokietijoje. Į visus Jus dominančius klausimus atsakysime Jums el. paštu info@liesl.lt arba telefonu, 861243696. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymų (CV) el. paštu

ialines garantijas, sutvarkome dokumentus, leidžiančius dirbti Vokietijoje.

Įsidarbinimas mūsų įmonėje

Mūsų įmonė savo veiklą sėkmingai vykdo nuo 2011 metų. Mes rūpinamės senyvo amžiaus žmonių priežiūra ir teikiame visapusišką pagalbą namuose. Todėl atsakingai vykdome darbuotojų atranką, konsultuojame bei nuosekliai apibūdiname darbo vietą bei esamą situaciją joje. Mes suteikiame visas socialines garantijas, sutvarkome dokumentus, leidžiančius dirbti Vokietijoje.

image
Garantija
image
Efektyvumas
image
Ilgametė patirtis

Mes siūlome

Legalų ir nemokamą įdarbinimą. Priemokas šventiniais laikotarpiais. standartinį Europos sveikatos ir socialinį draudimą; nuolatinį ryšio palaikymą, operatyvų problemų sprendimą, individualų bendravimą su kiekvienu darbuotoju visą darbo laikotarpį.

Norint įsidarbinti, reikia trurėti

  • Medicininę knygelę su gydytojo patvirtinimu ir anspaudu „dirbti galima“;
  • Turėti su savimi galiojantį asmens pasą arba asmens tapatybės kortelę;
  • Turėti su savimi galiojančią europinę sveikatos draudimo kortelę;
  • Turėti banko sąskaitą, į kurią bus vedamas atlyginimas

Darbo sąlygos

Pagrindinė Jūsų užduotis- pagalba senjorams namuose jų kasdienėje buityje. T.y. pagalba prausiantis, rengiantis, valgant, apsiperkant, ruošiant maistą ir pnš.

Reikalavimai darbuotojams:

  • Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • Vokiečių kalbos žinių pagrindai (privalomi);
  • Darbo patirtis (privalumas).
  • Atsakingas požiūris į darbą ir sąžiningumas
  • Fizinė ir psichinė ištvermė

Darbo užmokestis

Jūsų darbo užmokestis priklausys nuo slaugomų asmenų skaičiaus, jų būklės, Jūsų darbo patirties bei vokiečių kalbos žinių lygio. Darbo užmokestis bus pervedamas kas mėnesį į Jūsų banko sąskaitą Lietuvoje. Visą darbo sutarties galiojimo laikotarpį Jums bus suteikta nemokama gyvenamoji vieta bei maitinimas.

Kelionės į/iš Vokietijos

Kompensuojamos kelionės išlaidos. Padedame suorganizuoti transportą.

Susisiekite

* - Privalomi laukai